Úvod » Fotografie

TÁBOR OSEČNÁ 1. DEN

Datum: 06.07.2019, Autor: Ivan Kožíšek

• Knihu Cesta kolem světa napsal Jules Verne. V jeho knížce cestuje hlavní hrdina pan Phileas Fogg se svým sluhou a chce vyhrát sázku 20 000 liber a stihnout objet svět za 80 dní. Nám tato cesta bude trvat pouze osm dní, což je 192 hodin. V jednotlivých hrách a soutěžích se budete posouvat blíže k cíli, objetí Země a cestu zakončíme ne v Anglii, ale v Osečné.
  • Navštívili jsme Bradavice. Nasedáme na nástupišti devět a tři čtvrtě do Bradavického expresu. Potom nás testrálové přivážejí do Bradavické školy čar a kouzel. Od Brumbála si půjčíme Moudrý klobouk a ten rozřadí děti se také do jednotlivých družstev. Moudrý klobouk vybral tato kapitány družstev: červení - Barča, modří - Stella, zelení - Štěpánka, žlutí - Eda, oranžoví - Pepa a fialoví - Honza. Ostatní děti klobouk rozdělil mezi tyto kapitány.

Svátek zvířat