Úvod » Jídelna

Jídelna

JÍDELNÍČEK a přihlášení do systému pro volbu vašich obědů

  • 17.6., 18.6. a 19.6 pouze jídlo číslo 1
  • 20.10. vaříme jídlo číslo 1 i 2

Školní jídelna tvoří právní subjekt s místní základní školou, mateřskou školou a školní družinou. Byla po povodních v roce 2002 nově vybavena, zateplena budova a dostala novou fasádu. Byla také vyměněna okna.

PLATBA STRAVNÉHO JE MOŽNÁ DVOJÍM ZPŮSOBEM:

a) hotovostně
b) bezhotovostně – inkasem (č.účtu: 100092491/0800)
zrušeny – složenky a možnost převodu z účtu

Další informace

Jídelna - odpověď na podnět

Dobrý den,
snažíme se řešit podněty ke zlepšení současného systému stravování ve školní jídelně.
 
Odhlašování obědů - 1. den nemoci nelze již oběd zrušit (ani ráno). Potraviny jsou nakoupené. Je to zcela běžné u všech jídelen. Oběd si můžete vyzvednout a odhlásit si u p. vedoucí 2. den (také telefonicky nebo sms zprávou). Další dny již půjdou odhlásit elektronicky.
 
Přeobjednání oběda - zůstává dvoudenní limit (ten nejnižší, který program nabízí). Potraviny musíme nakoupit, objednat, dovézt...
 
Pokud jde o zrušení jedné nabídky jídla pro malý zájem:
každý pátek dopoledne budeme na webové stránky v odkazu jídelna zveřejňovat informaci, které jídlo se nebude vařit v následujícím týdnu (pro malý počet zájemců). V případě, že budete chtít z těchto důvodů rušit pondělní jídlo, kontaktujte ještě v pátek sms zprávou nebo telefonicky vedoucí jídelny. Úterní jídlo je možno odhlásit elektronicky v pátek do 14 hodin. Ve výjimečném případě, když nemáte v pátek do 14 hodin k internetu přístup, také kontaktujte p. vedoucí. Další dny odhlásíte elektronicky.
 
Přeji vám příjemné velikonoční svátky.
Lenka Matoušovská