Provoz školní jídelny od 8.3.2021

PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY
Školní jídelna bude od pondělí 8. 3. 2021 v provozu, žáci na distanční výuce mají možnost vyzvednutí obědů do jídlonosičů. Opět budou využívány boční dveře jídelny (proti vchodu do MŠ). Jídlonosiče můžete přinést již v pátek 5.3.2021 – označené jménem.
Výdej obědů bude denně v čase 10,30 do 12.00 hod. Vaří se v případě zájmu nejméně 20 strávníků.
Obědy mají všichni odhlášené – v případě zájmu si oběd musíte elektronicky přihlásit – jídelníček je dostupný na webových stránkách školy. Na webu školy, pod odkazem školní jídelna, bude vždy den předem zveřejněna informace, zda se vaří – bylo přihlášeno dost zájemců o oběd (alespoň 20).
Při vyzvedávání obědů je nutno dodržovat veškerá nařízení – rozestupy, ochrana dýchacích cest. U žáků do 15 let stačí chirurgická rouška, ostatní dospělé osoby musí mít schválený respirátor.
Obědy si prosím objednejte co nejdříve.
Děkuji. Lenka Matoušovská

Publikováno: 02.03.2021