ČERVEN

30. ČERVNA - ukončení školního roku - konec vyučování v 8.45 hod.

29. ČERVNA V 11:00 - slavnostní rozloučení s páťáky - u starosty města

29. ČERVNA - DIVADLO V 9:00 A V 10:00 - Jak se rodí Otesánek - MŠ a ZŠ

23.-25. ČERVNA - ŠKOLNÍ VÝLET - 5. ročník

14. ČERVNA - DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ Litoměřice - 4. ročník

14. ČERVNA - společné metodické sdružení uč. 5. ročníku s učiteli ZŠ Terezín

14. ČERVNA - ŠKOLNÍ VÝLET - 1. a 3. třídy

8. ČERVNA - EXKURZE KRAVÍN V.A, V.B - PŘELOŽENO Z 31.5.2006

7. ČERVNA - CELOŠKOLNÍ VÝLET NA LOVOŠ - den dětí - PŘELOŽENO Z 1.6.2006

6. ČERVNA v 11:00 - KONCERT ZUŠ KVINTET - pro 1.-3.ročník


KVĚTEN

29. KVĚTNA - ŠKOLNÍ KOLO - poznávání rotlin - okresní 30.5.2006

27. KVĚTNA, 14:00 (za kinem) - KRAJSKÝ SOKOLSKÝ SLET ROUDNICE NAD LABEM - vystoupení dětí ze školky

24. KVĚTNA - ŠKOLNÍ VÝLET II. TŘÍDA - Praha

22. KVĚTNA - ŠKOLNÍ VÝLET V.A a IV. TŘÍDA - Louny, Březno

18. KVĚTNA - fotografování tříd

2. KVĚTNA - třídní schůzky V.B - 15:00 - 17:00


DUBEN

25. DUBNA - třídní schůzky - 15:00 - 17:00

25. DUBNA - přijímací řízení na víceleté gymnázium Lovosice, všichni naši žáci úspěšně splnili přijímací zkoušky a byli prijati, BLAHOPŘEJEME

21. BŘEZNA - Školka - vynášení MORANY

15. BŘEZNA - Škola - představení o Husitech

13. BŘEZNA - čtvrtá třída a páté třídy - Planetárium Teplice


BŘEZEN

23. ÚNORA - Škola - Devatero pohádek

21. ÚNORA - Školka - maškarní bál - 16:00, sál MÚ

9. - 10. ÚNORA - Montáž žaluzií v budově městského úřadu


LEDEN

31. LEDNA - pololetní vysvědčení - vyučování končí v 11:40

24. LEDNA - Pololetní pedagogická rada

21. LEDNA - v Litoměřicích maraton v aerobiku - členky kroužku

20. LEDNA - VÝSLEDKY REFERENDA VE MĚSTĚ O PÍSKOVNĚ - ÚČAST 57,6%, PROTI 94%

19. LEDNA v 9:00 a v 10:00 - výchovný koncert - celá škola

17. LEDNA - Třídní schůzky - celá škola

9. LEDNA v 8:00 - 12:35 - beseda s ekologickou tematikou, postupně všechny třídy


PROSINEC

22. PROSINCE v 9:30 - Vánoční setkání - Husovo náměstí, celá škola

21. PROSINCE - Vánoční zpívání v místním kostele, celá škola

7. PROSINCE - Divadlo K.H.M. LTM - O kamenném srdci - 30 Kč., čtvrté a páté třídy

5., 6. a 9. PROSINCE - Besedy s panem farářem Bronislavem, postupně všechny třídy

1. PROSINCE - Divadlo - sál MÚ - Dopis Ježíškovi 10.30 - MŠ a první, druhá a třetí třída, 20 Kč


LISTOPAD

28. LISTOPADU - beseda se zástupci POLICIE ČR - dopravní výchova 5. třídy, šikana 4. třída

21. LISTOPADU - divadlo - Pejsek a kočička, první a druhá třída

18. LISTOPADU - ředitelské volno, stavební úpravy školy, celá škola

15. LISTOPADU - dopravní hřiště, čtvrtá třída

10. LISTOPADU, 08:30 - náhradní plavání, třetí třídy

10. LISTOPADU, 10:00 - Pohádka na sále MÚ

7. LISTOPADU - třídní schůzky - 15:00 - 17:00

7. LISTOPADU - volby do rady školy - 14:30 - 15:00

5. LISTOPADU, 10:00 - vítání občánků, žáci V. B a II. tř.

1. LISTOPADU - školní kolo v poznávání rostlin, celá škola

1. LISTOPADU - spojeny čtvrté třídy - p. uč. Heřmánková odešla na mateřskou dovolenou, její třídu převzala p. uč. Dudková a čtvrté třídy p. uč. Náprstková.


ŘÍJEN

25. ŘÍJNA - návštěva místní knihovny, páté a čtvrté třídy

20. ŘÍJNA - DIVADLO ÚSTÍ N/L - opera Prodaná nevěsta - páté třídy

14. ŘÍJNA 10:00 v KINĚ - muzikál Modroočko - v podání brněnského - divadla ŠPÍLBERG


ZÁŘÍ

27. ZÁŘÍ - končí vyučování po třetí hodině v 10:45., učitelé se účastní školení v Litoměřicích

14. ZÁŘÍ - fotografování prvních tříd

5. ZÁŘÍ - zahájení plaveckého vycviku v bazénu Litoměřice, třetí a čtvrté třídy