Plavecký výcvik - 30. května - 3. června 2016

akce školy > zotavovací pobyty

• SRAZ U ŠKOLY - v pondělí 30. května 2016 v 8:00
  • PŘÍJEZD KE ŠKOLE - v pátek 3. června 2016 v 16:30 až 17:00

(přesný návrat můžete zjistit v den příjezdu, sledujte facebook školy)

PŘI ODJEZDU

• kartu pojištěnce, prohlášení o bezinfekčnosti, zdravotní průkaz a popř. pravidelně užívané léky - podepsané a napsané i dávkování a kdy je užívat
  • pití a svačinu na cestu na celý den, začínáme večeří - navštívíme ZOO Liberec, kapesné v rozumné výši

RŮZNÉ

• Každý žák bude mít podepsanou čepici křestním jménem, doporučujeme čepici dát na hlavu a podívat se z dálky, jestli je jméno vidět.
  • Dětem, které mají problémy při jízdě autobusem, podejte 30 minut před odjezdem Kinedryl nebo jiný lék proti nevolnosti.
  • Zkontrolujte, prosím, před odjezdem dětem hlavy – vši. Děkujeme.
  • Každé dítě podléhá školnímu řádu a podrobí se pokynům učitelů. Rodiče zajistí individuální odvoz dítěte na své náklady z místa konání zotavovacího pobytu v případě zvláštních okolností, např. v případě nemoci.
  • Pravidelně užívané léky i léky, které by vašemu dítěti předepsal lékař, smí vašemu dítěti podávat Lenka Matoušovská, Pavla Daňková, Josefa Páslerová a Ivan Kožíšek.
  • Nedoporučujeme dětem brát s sebou mobilní telefony, tablety, přehrávače, fotoaparáty apod. Škola za tyto spotřebiče neručí. Pokud si je děti přesto vezmou, nesmí je zapojovat do zásuvek (mohou požádat dospělé).
  • adresa - Pension Mája, Josefuv Důl 945, 468 44

(sociální zařízení na všech pokojích, v okolí penzionu je krásná příroda, lesy, řada turistických cest, nedaleko penzionu je krásné velké dětské hřiště)

• GPS - 50°47'1.5"N, 15°13'39.82"E (N 50°47.025 E 15°13.664)
  • TLF - 483 381 104, 606 180 044, 776 004 468