SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ

Jedná se o jeden z projektů Českého olympijského výboru v rámci dlouhodobé kampaně na podporu sportu a zdravého životního stylu – Česko sportuje. Jeho hlavním cílem není soutěžit o nejlepší výkony, ale v průběhu běžných hodin tělesné výchovy zapojit co nejvíce žáků a zároveň je motivovat k tomu, aby sportovali i ve svém volném čase. Každý žák dostane diplom za účast, pokud splní alespoň jednu disciplínu. Když splní všech 8 disciplín, tak získá také sportovní vysvědčení s analýzou jeho fyzických schopností. Součást vysvědčení bude i doporučení jaké sportovní odvětví je pro dítě nejvhodnější a kde se mu ve svém okolí může pravidelně věnovat.
V naší škole víceboj plnili žáci páté třídy, kteří se také zapojili do doplňkové disciplíny. Nacvičili a z 90
% také vymysleli choreografii k písničce Adama Mišíka Tak pojď, kterou Adam složil pro Olympijský víceboj.

vítejte | fotografie | dokumenty | akce školy | třídy | kroužky | odl. pracoviště | kontakty | Mapování stránky