ZOTAVOVACÍ POBYT S PLAVECKÝM VÝCVIKEM - 3. a 4. třída Jindřichov (Jablonec nad Nisou)

akce školy > zotavovací pobyty

SRAZ U ŠKOLY 23. května 2014 v 7:30
NÁVRAT KE ŠKOLE 30. května 2014 ve 12:00 až 12:30

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ
Chata Javor
Jindřichov 23
466 02 Jablonec nad Nisou

Ladislav Marko
info@chatajavor.cz
www.chatajavor.cz

PŘI ODJEZDU

• zdravotní průkaz, kartu pojištěnce a prohlášení o bezinfekčnosti
  • doklad o zdravotní způsobilosti (jen někteří, viz. níže)
  • pravidelně užívané léky – podepsané léky a napsané dávkování a kdy je užívat na druhé straně bezinfekčnosti
  • kapesné v drobných částkách (podepsané peněženky)
  • pití a svačinu na cestu

DOPORUČENÉ VĚCI S SEBOU

• plavky, podepsanou plaveckou čepici na čele, popř. brýle do vody apod.
  • 2x sportovní obuv, sandály a přezuvky, popř. gumáky
  • spodní prádlo a ponožky na 7 dní, dvě teplákové soupravy a jednu zimní bundu, asi 7 triček, dvoje kraťasy, kalhoty, pyžamo, dva ručníky, čepice („kšiltovka“), malý batoh na záda (ne přes rameno), psací potřeby, sešit, karty, láhev na pití, sluneční brýle, přípravek proti klíšťatům, hygienické potřeby, pláštěnku

NEDOPORUČENÉ VĚCI S SEBOU

• drahá elektronika jako jsou mobilní telefony, tablety, notebooky apod. - za případné ztráty a rozbití škola neručí, pokud je žáci budou mít s sebou, nesmí je sami nabíjet

KONTAKTY NA UČITELE - pouze v tištěné podobě

DOKLAD U ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI

Pro zotavovací pobyt delší než 5 dní platí jiné požadavky než na pobyty do pěti dnů. Proto je třeba potvrzení lékaře, že se dítě smí takové akce zúčastnit. V případě, že dítě absolvovalo preventivní prohlídku u svého lékaře, která není starší než rok, nemusí dítě zvláštní potvrzení mít. Tato prohlídka potvrzení nahrazuje. Zdravotní průkaz ovšem musí mít s sebou.

Děti, které tuto prohlídku nemají, mají dvě možnosti:

• a) po domluvě s hygienickou stanicí Jablonec nad Nisou a MUDr. Kohoutovou a MUDr. Terberovou můžete do zdravotního průkazu k poslední prohlídce dopsat větu: „Díte je schopno zúčastnit se zotavovacího pobytu s plaveckým výcvikem.“ Paní doktorka potvrdí razítkem a datem.
  • b) necháte potvrdit posudek, který jste dostali na listu s bezinfekčností.

PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI
a ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI KE STAŽENÍ

DALŠÍ INFORMACE

V loňském školním roce jsme poprvé realizovali plavecký výcvik formou týdenního zotavovacího pobytu s intenzivním kurzem plavání. Toto řešení má mnoho výhod – škola pokryje celé náklady na zaplacení plavecké výuky a dopravu. Díky intenzivní výuce dělají děti velké pokroky. Výcvik škole nenaruší běžnou výuku (tříměsíční kurz - 3 měsíce změny rozvrhu). Původní výcvik navíc probíhal v podzimním sychravém období, kdy byly děti často nemocné a přicházely o hodiny výuky.

Cena osmidenního pobytu (od pátku 23.5.2014 do pátku 30.5.2014) je 2 200,- Kč.
Zahrnuje 5 x denně stravu, pitný režim, ubytování, příspěvek na sobotní výlet.
Ubytování je zajištěno v horské chatě Javor, která se nachází v krásné krajině Jizerských hor, 3 km od Jablonce nad Nisou. Chata je obklopena lesy. U chaty je dětské hřiště, hřiště na fotbal a míčové hry. V okolí je řada turistických cest.
Plavecký výcvik zajišťuje plavecká škola vJablonci nad Nisou, vždy 2 vyučovací hodiny po 5 dní. Kurz je určen jak pro neplavce, tak pro pokročilé plavce (různá družstva).

vítejte | fotografie | dokumenty | akce školy | třídy | kroužky | odl. pracoviště | kontakty | Mapování stránky

Pod nabídky: